Social Media

        

Payment QR Codes

 

McKinley hakkında her şey için tıklayın

 

Yeni bir okul yılına hoş geldiniz McKinley Bulldogs! Benim adım Katie Jay ve bu yıl PTA başkanınız olarak hizmet etme zevkine sahibim. İkiz oğullarım üç yıl önce anaokuluna başladığında McKinley topluluğuna aşık oldum ve 2023-2024 öğretim yılını müthiş bir başarıya dönüştürmek için bu özel, yaratıcı toplulukla çalışmayı dört gözle bekliyorum.

 

Sonbahar, McKinley'de yoğun bir dönem ve yeni yıla başlarken dikkat edilmesi gereken iki olay var:

 

  • MAZE Günü, 20 Ağustos Pazar günü, 09:00 - 11:00 saatleri arasında South Yard'da. PTA, BCE, McKinley Spirit Wear, Dads' Club, Harvest Festival, Scouts, Burlingame Library, gönüllü izni için parmak izi ve çok daha fazlası gibi topluluk ortaklarından oluşan bir "labirent"te yolunuza devam edin! (Mevcut BSD prosedürlerine uygun olarak, öğretmen atamaları MAZE Günü'nde mevcut olmayacak, ancak tüm ailelere USPS aracılığıyla postalanacaktır.)

 

  • Hasat Festivali GERİ DÖNDÜ ve her zamankinden daha iyi! 20 ve 21 Ekim tarihlerinde Harvest Festival'in İKİ ürkütücü gecesi için takviminizi işaretlemeyi unutmayın. Yakında çok daha fazla bilgi için gözünüz açık olsun.

 

McKinley ile ilgili her şey hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen okul programları, veli organizasyonları ve PTA sponsorluğundaki etkinlikler hakkında bilgiler içeren yeni "McKinley 101" kaynağımıza bakın.

 

McKinley Hakkında Her Şey

 

Hepinizi bu Pazar MAZE Day'de görmeyi umuyorum ve McKinley topluluğuyla harika bir 2023 - 2024 okul yılı geçirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. O zamana kadar, yazın son birkaç gününün tadını çıkarın.

 

Bulldog'lara gidin!

katie jay

McKinley PTA Başkanı 2023-2024

başkan@mckinleybulldogs.com

 

Not - Okulun ilk birkaç haftası, tüm BSD ilkokulları için erken çıkıştır - ayrıntılar için takvime bakın.

 

McKinley PTA Takvimi